• Bageta s grilovanými kousky

  59Kč95Kč
  Výběr možností
 • Bageta s kuřecími řízečky

  59Kč95Kč
  Výběr možností
 • Roastbeef bageta

  65Kč99Kč
  Výběr možností
 • Bageta sýrová

  55Kč85Kč
  Výběr možností
 • Prosciutto bageta

  59Kč95Kč
  Výběr možností
 • Bageta vegetarian

  59Kč95Kč
  Výběr možností

Ve Zlíně zapomeňte na bagety z benzínek

Pokud ve Zlíně dostanete chuť na pořádnou bagetu, skočte si k nám do BARTY’S FOOD. Každý den pro vás už od rána připravujeme čerstvé suroviny, krájíme zeleninu jako diví, porcujeme maso, vyrábíme vlastní dressingy… Chceme totiž, abyste si u nás vychutnali tu nejlepší bagetu, jakou jste kdy jedli. A věříme, že to bez spousty práce a kvalitních surovin prostě nejde.

U nás nečekejte oschlé papriky nebo prťavé kousky masa. Z našich baget se opravdu najíte a budou chutnat přesně tak, jak si vaše chuťové pohárky a kručící žaludky zaslouží.

 

Polotovarům vstup zakázán!

Opravdu nefandíme polotovarům, a proto u nás mají rázný zákaz vstupu (leda by si takový polotovar chtěl u nás koupit pořádné jídlo, porovnat se a zastydět). Místo nakupování polotovarů spolupracujeme s celou řadou regionálních dodavatelů na dovozu kvalitního masa, pečiva, zeleniny a dalších čerstvých surovin. Nejenom, že jsou pak bagety každý den čerstvé a tím pádem mnohem chutnější a výživnější, ale zároveň tím podporujeme místní podnikatele.

 

Dressingy do baget, na které jen tak nezapomenete

Lámali jsme si hlavu, čím naše bagety ještě vylepšit. Denně odebíráme poctivě upečené pečivo z nedaleké pekárny Roštění, maso od českých výrobců, i zeleninu odebíráme každý den čerstvou, ale něco těm bagetám ještě chybělo. No jasně, dressing! Ale žádný z flašky, nýbrž vlastní výroby! Popadli jsme tedy hrnce, misky, nádobí a začali míchat. A nyní z denně čerstvých bylinek a čistě přírodních přísad ochucujeme naše bagety bylinkovým, česnekovým, hořčicovým, rajčatovým nebo sweet-chilli dressingem. Těšíme se, co na ně řeknete.

 

Máte chuť na „vlastní“ bagetu? Fantazii se meze nekladou!

Říká se: „Tisíc lidí, tisíc chutí,“ a je to tak. Připravili jsme pro vás několik druhů baget, ale je nám jasné, že můžete chtít úplně jiné kombinace surovin. Žádný problém, můžete se hned vrhnout do složení vlastní bagety, čistě podle vaší chuti. Je libo celozrnnou bagetu s kuřecími kousky, mozzarellou a rajčaty? Tofu bagetu s čedarem, mozzarellou a ledovým salátem? Tyto a desítky dalších kombinací si u nás můžete dopřát. A upřímně jsme zvědaví, s čím přijdete, protože některé kombinace našich zákazníků jsou skutečně překvapivé a někdy velmi zábavné. Ale jak se také říká: „Proti gustu…“