• Hamburger

  89Kč
  Výběr možností
 • Cheeseburger

  99Kč
  Výběr možností
 • Chickenburger

  99Kč
  Výběr možností
 • Mexicanaburger

  109Kč
  Výběr možností
 • Řepový burger

  89Kč
  Výběr možností
 • Doubleburger

  159Kč
  Výběr možností
 • Nivaburger

  109Kč
  Výběr možností

Nejlepší burgery ve Zlíně

Naším cílem není nic menšího, než nabízet vám ty nejlepší Burgery ve Zlíně. A věříme, že rozdíl poznáte na první zakousnutí. Nejsme žádný fast-food, takže nečekejte maličké burgeříky plné polotovarů, umělých sladidel a zeleniny zralé do důchodu. Veškeré ingredience v našich burgerech jsou totiž čerstvé a velmi pečlivě vybrané. Do našich burgerů patří jenom prvotřídní suroviny, protože jenom tak pro vás můžeme připravit skutečně chutné jídlo. A na vaší chuti nám záleží ze všeho nejvíc.

 

Kvalitní maso je základ

Co bychom to byly za „burgrárnu“, kdyby naše maso nebylo 100% kvalitní. Každý pracovní den k nám pan řezník Josef Filák vozí z Horní Lidče čerstvé maso, které mícháme v poměru 80 % hovězího a 20 % vepřového. Vlastním experimentováním jsme se rozhodli pro poměr 80:20, protože maso je při něm krásně šťavnaté a zároveň drží perfektní konzistenci. Právě maso je naprostým základem kvalitního burgeru a jsme hrdí na to, že spolupracujeme s místním dodavatelem pravého českého masa z Horní Lidče.

Dodávku kuřecího masa nám zajišťuje další česká firma – Gastroma. Ta nám je každý den vozí čerstvé a my jej nakládáme v bazalce, česneku a dochucujeme pepřem, solí a chilli. Výsledek si můžete vychutnat třeba v našem Chicken burgeru.

 

Pečivo poctivé jako Mirek Dušín

Také v případě pečiva jsme se rozhodli jít cestou vysoké kvality a pravé chuti. Dodavatelem našich světlých i celozrnných bulek je nedaleká pekárna Roštění. Tato regionální pekárna nám dodává denně čerstvé pečivo, na kterém je vidět poctivá ruční práce. Nejedná se tedy o žádný zmrazený, fambrikovaný polotovar. Takhle na „papíře“ to možná nevyzní, ale rozdíl mezi obyčejnou bulkou ze supermarketu a tou naší, je… to zkrátka musíte ochutnat.

 

Dressingy, jaké Zlín ještě neochutnal

Jestliže jsme na něco skutečně hrdí, pak jsou to naše domácí dressingy. Bylinkový, česnekový, hořčicový, sweet-chilli a rajčatový. Žádné koupené flašky s dressingem, žádné sušené bylinky, žádné polotovary. Každý z nich připravujeme každý den vlastnoručně a pouze z čerstvých bylinek. Vychutnáte si je buď v některém z námi připravených burgerů nebo si je můžete libovolně přidat do vlastního burgeru.