• Salát s grilovanými kousky

  99Kč
  Výběr možností
 • Salát s kuřecími řízečky

  99Kč
  Výběr možností
 • Sýrový salát

  99Kč
  Výběr možností
 • Vegetariánský salát

  Vegetariánský salát

  99Kč
  Výběr možností

Nejsme žádní saláti, i když je umíme skvěle

Sortiment z této kategorie jsme připravili pro všechny, kdo se chtějí najíst lehce a zdravě. Hlídáte si linii? Potřebujete doplnit vitamíny? Nebo si chcete dát jen něco menšího? Pak tu pro vás máme naše saláty, které připravujeme se stejnou péčí, jako třeba naše burgery, bagety nebo polévky. A jako u všech našich jídel, ani tady nečekejte polotovary a mdlou chuť. Řekli jsme si, že budeme dělat ty nejzelenější a nejlepší saláty ve Zlíně a toho se držíme dodnes.

 

Zlínu se říká „město zeleně“. Jdeme s ním!

Zlín je krásné město z mnoha důvodů. Jedním z nich je všudypřítomná příroda, kterou také milujeme. A protože chceme i našich hostům dopřát jen to nejlepší, máme každý den čerstvou zeleninu, kterou vlastnoručně porcujeme do salátů. A měli byste to vidět, když přijde skupina hladových modelek, které si objednají deset salátů najednou, to pak nože jenom sviští. Ledový salát, kukuřici, rukolu, rajčata, salátové okurky, cibuli a další, to vše u nás najdete každý den čerstvé. Salát vám tedy bude chutnat přesně tak, jak se sluší a patří.

 

Sýry ani maso nezůstávají v salátech pozadu

Sice jsme pro vás připravili čtyři varianty salátů – s grilovanými kousky, s kuřecími řízečky, sýrový salát i ten vegetariánský, ale tím nekončíme! Tedy, vy nekončíte, protože si můžete „složit“ salát přesně podle vaší chuti. A zdaleka nejde jen o zeleninu z předchozího odstavce, do vlastního salátu si můžete přidat kuřecí steak, grilované kousky masa, řízečky, anglickou slaninu, hovězí maso, tofu, mozzarellu a další suroviny, z nichž naprostou většinu odebíráme od regionálních dodavatelů. A věřte nám, na chuti je to krásně poznat.

 

Skvělý salát si zaslouží skvělou zálivku

Možná se vám to už stalo. Koupili jste si někde salát a zálivka totálně přebila jeho chuť. To se u nás nestane, protože jsme všechny zálivky vymysleli tak, aby saláty krásně doplňovaly. Každý den připravujeme čerstvé dressingy, a to výhradně z čerstvých bylinek, žádná chemie. Zlíňáci si podle nás zaslouží kvalitní saláty, a my nevidíme důvod, proč si ulehčovat práci dražšími polotovary s horší chutí. Proto chystáme všechny saláty z čerstvých a kvalitních surovin.